Dni z Dragonem w Wedkarski.com – Rabat 10%

Sezon na największe ryby zbliża się dużymi krokami. Już teraz warto pomyśleć o zakupie nowej wędki, kołowrotka, lub innego niezbędnego elementu wyposażenia wędkarza. Zwłaszcza, że dzięki naszej promocji, sprzęt ten nabędziecie w naprawdę atrakcyjnej cenie!

W tym roku, zapraszamy Was na Dni z Dragonem w aż dwóch naszych sklepach stacjonarnych:

1-2.04.2016 w Gdyni, na ulicy Łużyckiej 3 (piątek, sobota) 5.04.2015 w Gdańsku na ulicy Kartuskiej 213 (wtorek)

W programie pokazy sprzętu – nowości na 2016 rok, przygotowane przez firmę Dragon, konkursy z mega atrakcyjnymi nagrodami oraz stały, 10% rabat na wszystkie produkty marek: Ryobi, Geoff Anderson, Scotty, Mustad, Oki !! Każdy uczestnik otrzyma wędkarski upominek!  Wszystkie osoby, które w dniach trwania pokazów zrobią zakupy za kwotę 100zł lub większą, wezmą udział w losowaniu świetnych nagród, w tym również wędek i kołowrotków!

To jednak nie wszystko! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy będą mogli pojawić się na Dniach z Dragonem osobiście. Z myślą o nich, przygotowaliśmy mega promocję w naszym sklepie internetowym! W dniach 1-5.04.2016 sprzęt wszystkich wymienionych wyżej marek zakupisz z 10% rabatem!! Wystarczy, że w koszyku, w polu KOD RABATOWY, wpiszesz hasło: Pomocnik Wedkarza  – rabat nie łączy się z innymi promocjami i przecenami.

Równocześnie przypominamy o naszym konkursie, w którym możecie wygrać wycieczkę do Szwecji! Każde wydane 10zł w naszym sklepie internetowym to jeden los w walce o przygodę życia! Zaliczamy do tego również zakupy zrobione z 10% rabatem w trakcie trwania Dni z Dragonem – możecie więc zyskać podwójnie! To najlepszy moment by zrobić u nas zakupy przed nowym sezonem!

 

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*