Nowości Mikado 2017

 

FISHUNTER GOLIAT – Ile razy polowanie na szczupaki przynosiło same „pistolety”? Za każdym razem, kiedy wrzucacie swoją przynętę do wody, macie nadzieje na branie życia. Wędkarze łowiący na mniejsze przynęty statystycznie zmniejszają swoją szansę na spotkanie z rybą życia, dzieje się tak z bardzo prostej przyczyny. Zanim nasza przynęta wejdzie pod pysk prawdziwej „mamuśki”, glut może sprzątnąć ten łakomy kąsek o wiele wcześniej. Oczywiście są wyjątki od reguły, ale czy warto zostawiać tak wielkie i potężne ryby przypadkowi? Nie! Czas zwiększyć kaliber i wyruszyć po prawdziwe potwory! Doskonale wszystkim znany Fishunter, został zwiększony do rozmiarów goliata. Fishuntera Goliata możemy określić dosłownie w trzech słowach, CZAS NA METROWKI!

Doskonałym uzupełnieniem tej przynęty jest główka Nihonto 6/0 z dozbrojkąpredator Hardware.

goliat

 

Kup już teraz –> http://www.wedkarski.com/przynety-sztuczne/13330-przyneta-fishunter-goliat-mikado.html

Fishunter Magna

Fishunter Magna to wynik czołowego zderzenia legendarnego kopyta Fishunter z klasycznym twisterem. Wynik tej kolizji swą skutecznością i pracąpowalił nas na kolana i właśnie dlatego nie mogliśmy nie wprowadzić tej gumy do naszej oferty. Podczas jednostajnego prowadzenia korpus klasycznego fishuntera delikatnie kołysze się na boki a mocno pracujący „twisterowy” ogonek miesza wodę, silnie prowokując do ataku. Ta przynęta to zabójcza broń na medalowe szczupaki i sandacze, która swą zwiewną pracą skusi do ataku najbardziej wybrednego drapieżnika.

fh_magna_wejscie1

Kup już teraz –> http://www.wedkarski.com/przynety-sztuczne/13331-przyneta-fishunter-magna-mikado.html

 

Specialized Chubster

Seria Chubster to kije stworzone z myślą o lekkim łowieniu drapieżników. Dzięki wykorzystaniu wysoko modułowego węgla wykonanego w specjalnie opracowanej technologii nano-resin wędzisko gwarantuje idealne wyczucie pracy niewielkiej przynęty, zacięcie w punkt i pewny hol. W celu zachowania doskonałych właściwości blanku uzbroiliśmy go w wysokiej klasy przelotki, a dla lepszego czucia przynęty wykorzystaliśmy wygodny uchwyt Fuji TVS.

specialized_chubster

Kup już teraz –>http://www.wedkarski.com/wedki/13501-wedka-specialized-chubster-mikado.html

 

 

Apsara UL Perch Spin

Apsara UL Perch Spin to specjalistyczna wędka powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających łowców okoni. Subtelny węglowy blank wykonany z dwudziestoczterotonowego węgla z mega czułą wklejaną szczytówką zostały tak zestawione by cieszyć się jak najwyższą czułością zestawu i jak najmniejszą ilością spadów. Całość wzbogacona została o specjalnie dobrane przelotki najwyższej klasy. Dzięki takiej kompletacji oferujemy idealnąwędkę do łowienia przebiegłych, pasiastych drapieżników. Zapas mocy w dolnej części wędki gwarantuje komfort podczas holu większych drapieżników jak szczupak czy sandacz. Całość wykończona korkiem tak by zachować klasyczny wygląd wędki. Aspara UL Perch Spin idealnie nada się do łowienia typowymi okoniowymi przynętami jak gumy, obrotówki czy małe woblery a dostępne trzy długości umożliwią odpowiednie dobranie wędziska pod względem indywidualnych preferencji.

apsara_ul_perch_spin_240

 

Kup już teraz –> http://www.wedkarski.com/wedki-spinningowe/13266-wedka-apsara-ul-perch-spin-mikado.html

 

La Vida Lite Jig

Seria lekkich, uniwersalnych wędek do delikatnego łowienia drapieżników. Bazą wędziska jest wysoko modułowy węglowy blank, który uzbrojony w bardzo wysokiej klasy przelotki i ergonomiczny uchwyt pozwala wyczuć delikatne brania mniej zdecydowanych drapieżników. Progresywne ugięcie kija i mocna dolna sekcja gwarantuje bezpieczny hol w przypadku zacięcia bardziej okazałego drapieżnika. Wędka dostępna w trzech długościach, co gwarantuje bezproblemowe dopasowanie kija pod własne preferencje oraz typ łowienia. Dopełnieniem całości jest cieszące oko wykończenie, które powinno zaspokoić najbardziej wysublimowane wędkarskie gusta.

la_vida_lite_jig_270

 

Kup już teraz –> http://www.wedkarski.com/wedki/13294-wedka-la-vida-lite-jig-mikado.html

 

 

 

 

La Vida MidJig

Seria tych wędek powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb większości wędkarzy. Dzięki zastosowaniu wysoko-modułowego, węglowego blankuuzbrojonego w najwyższej klasy przelotki i ergonomiczny, bardzo wygodny uchwyt, nawet wielogodzinne wędkowanie jest przyjemnością. Przemyślane i przetestowane zestawienie komponentów zapewnia świetne czucie przynęty, a właściwości blanku i drzemiąca w nim siła gwarantują pewny hol nawet najsilniejszych ryb. Seria LA VIDA MID JIG występuje w trzech długościach i trzech gramaturach rzutowych.

la_vida_mid_jigla_vida_mid_jig-guides la_vida_mid_jig-bottom_cap

 

Kup już teraz –> http://www.wedkarski.com/wedki/13295-wedka-la-vida-mid-jig-mikado.html

Kołowrotek La Vida

Seria lekkich, uniwersalnych kołowrotków charakteryzujących się wysokąjakością pracy oraz ciekawym designem. Na szczególna uwagę zasługuje precyzyjnie i płynnie pracujący przedni hamulec, który podczas odjazdów ryby gładko i równomiernie oddaje linkę. Materiały użyte do wytworzenia przekładni zostały tak dobrane by zmniejszyć tarcie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej trwałości. Na płynność i jakośćpracy mają także wpływ wysokiej klasy kulkowe łożyska (5+1). Całość została „opakowana” w solidny, sztywny korpus, którego design ucieszy tych, dla których wygląd jest równie istotny, co jakość. Kołowrotek poza podstawową, lekką, aluminiową szpulą posiada także kompozytową szpulę zapasową. W zależności od wielkości będzie to idealna propozycja do lekkiego łowienia okoni czy pstrągów jak i cięższej pracy podczas szczupakowych czy sandaczowych łowów.

la-lida-reel

Koszyczki Aperio

Aperio to nowatorski koszyczek do metody, w całości zaprojektowany i stworzony przez zespół testerów Mikado. Zarówno kształt, jak i konstrukcja zostały przez nas zastrzeżone w EUIPO. Tworząc APERIO przyświecał nam nadrzędny cel – zaprojektować koszyczek maksymalnie prosty w obsłudze, który jednocześnie wyeliminuje wszystkie mankamenty istniejących już na rynku koszyczków do metody. Wielomiesięczne testy na rożnych łowiskach utwierdziły nas w przekonaniu, że łowienie przy pomocy koszyczka otwartego daje wędkarzowi większą ilość brań, niż przy zastosowaniu wersji z żebrami. W oparciu o ten wniosek zaczęliśmy tworzyć kolejne wersje prototypów, które po wielu godzinach spędzonych nad wodąi po licznych modyfikacjach pozwoliły nam zaprezentować model APERIO. Podstawowe cechy użytkowe zapewniające bezproblemowe i satysfakcjonujące połowy przy użyciu koszyczka APERIO to :

  1. Możliwość łowienia koszyczkiem zarówno z użyciem formy do zanęty jak i bez niej.
  2. Pochylone do wewnątrz, podwyższone ścianki – gwarantują lepsze trzymanie zanęty wewnątrz koszyczka przy dalekich rzutach.
  1. Podajnik dla haczyka z przynętą. Przynęta umieszczona na podajniku koszyczka APERIO pozostaje doskonale zaprezentowana żerującym rybom nawet, gdy zanęta zostanie całkowicie wypłukana z koszyczka.
  1. Bezproblemowe przewlekanie żyłki i jej ochrona wewnątrz koszyczka. Umieszczona wewnątrz rurka pozwala na błyskawiczne przewlekanie żyłki głównej i jednocześnie chroni ją na tym odcinku podczas łowienia.
  1. Możliwość połowu zarówno koszyczkiem przelotowym jak i stałym.
  2. Otwory ułatwiające rotację wody i szybsze rozmywanie zanęty.Created with The GIMPaperio

 

UV Method Feeder

Idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje większego zapasu mocy przy połowie techniką „Method feeder”. Wszyscy, którzy zapoznali sięz naszymi wędkami spod znaku „Method” doskonale wiedzą, że są one dopracowane w każdym stopniu. Nie inaczej jest i w tym przypadku! Postanowiliśmy zmodyfikować legendarną wędkę z serii „Ultraviolet”, ktora jest Wam doskonale znana jako niezawodny i bardzo uniwersalny feeder zgodnie z informacjami uzyskanymi od naszych testerów. Jeśli potrzebujesz trochę szybszej wędki, nie zastanawiaj się dłużej, UV methodfeeder umożliwi dłuższe rzuty koszyczkiem i pomoże w wyjęciu prawdziwych karpiowych bestii!

Created with The GIMP

ultraviolet_method_feeder-reel_seat_ ultraviolet_method_feeder-laser_logo ultraviolet_method_feeder-guides uv-method-feeder

 

Kup już teraz –> http://www.wedkarski.com/wedki/2616-wedka-ultraviolet-light-feeder-mikado.html

 

 

Lentus A.D.

Lentus to nazwa, która wielu karpiarzom kojarzy się z kołowrotkiem wysokiej klasy, w bardzo przystępnej cenie. Po zeszłorocznym sukcesie Lentusa, który podbił rynek dzięki swojej niesamowitej konstrukcji, postanowiliśmy pójść o krok dalej! Lubimy wyzwania, dlatego stworzyliśmy maszynę do zadań specjalnych. Jeśli szukasz kołowrotka, który nie zawiedzie cię w żadnych warunkach, jest nim LENTUS A.D. Jego obudowa została poszerzona a mechanizm znacznie wzmocniony. Długo sprawdzaliśmy możliwości nowego Lentusa, oprócz setek karpi wyciągnął wiele amurów a nawet potężnych rozmiarów sumy. Setki kilogramów pelletu, ziarna i kulek wysypane przy pomocy rakiety, nie zrobiły na nim najmniejszego wrażenia. Postanowiliśmy również udoskonalić jego wygląd poprzez agresywną linie i czarno złote barwy, co w pełni podkreśla jego charakter spod znaku Territory! Ciężka praca prędzej czy później prowadzi do sukcesu, taki jest nowy Lentus A.D.!

Created with The GIMP

lentus-ad

 

Kup już teraz –> http://www.wedkarski.com/kolowrotki-karpiowe/13395-kolowrotek-lentus-a-d-mikado.html

 

 

Okulary

Rodzina nowoczesnych okularów przeciwsłonecznych wyposażonych dodatkowo w filtry polaryzacyjne. Chronią oczy ograniczając dostęp promieni słonecznych nie tylko w zakresie widzialnym ale także w zakresie ultrafioletu. Efektem tego jest zmniejszenie jasności nieba w słoneczny dzień, zwiększenie kontrastowości obrazu oraz blokowanie spolaryzowanego światła odbitego od poziomych płaszczyzn. Eliminacja refleksów świetlnych odbijanych od powierzchni wody umożliwia niezakłóconą obserwacjępodwodnego życia. Osobom z wadami wzroku polecamy specjalne nakładki polaryzacyjne montowane na okularach korekcyjnych.

okulary

 

Kup już teraz –> http://www.wedkarski.com/okulary/9772-okulary-polaryzacjne-86005-mikado.html

 

 

 

 

 

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*