Biwak nad wodą

Warto wykorzystać ostatnie dni dobrej pogody. Tym razem proponujemy biwak wędkarski, na który możecie zabrać całą rodzinę i połowić w gronie najbliższych przepiękne ryby. Co warto zabrać ze sobą podczas takiego wyjazdu nad wodę?

Pogoda  bywa zmienna, raz pojawiają się upały nie do wytrzymania i ciepłe noce, jak również chłodne deszczowe dni i lodowate noce. Jadąc na biwak należy pamiętać o tym, że pogoda z godziny na godzinę potrafi się diametralnie zmienić i warto być na to przygotowanym.
zdj-tytulowe
Namiot
To z pewnością najważniejszy element biwaku, w końcu stanie się on naszym kilkudniowym domem. Warto zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany – aby podczas deszczu woda nie dostała się do wnętrza, tylko spływała z niego. A co w momencie, kiedy pojawią się ogromne upały? Wtedy potrzebna jest wentylacja, nic nie zapewni większego komfortu jak okna bądź duże drzwi, które możemy swobodnie otworzyć a powiew powietrza sprawi, że będziemy czuć się komfortowo.

Namioty dostępne są TU – https://www.wedkarski.com/180-parasole-namioty

1

Łóżko i fotel.
Nie można sobie wyobrazić kilku dni nad wodą bez solidnego siedziska czy łóżka. Dzięki nim nie poczujemy nieprzyjemnego dyskomfortu. Jeśli w swoim wędkarskim arsenale nie posiadamy łóżka wędkarskiego nie musimy się martwić. Większa część foteli wędkarskich posiada regulowane oparcie, które możemy rozłożyć i spać jak na łóżku. Niektóre firmy posiadają nawet specjalne podnóżki, dzięki którym możemy przerobić nasz fotel w łóżko.
Jeśli jednak nasze fundusze pozwalają nam na zakup łóżka, warto w nie zainwestować. Noc spędzona w łóżku w namiocie nie będzie się niczym różnić od tej spędzonej w domu.
Łóżka i fotele dostępne są TU – https://www.wedkarski.com/13-krzesla-fotele

2

Parasol
Ostatnimi czasy deszcz jest bardzo częstym gościem. Warto ochronić nas przed nim. Możemy wyposażyć się w zwykły parasol, jak również w model z bocznymi ścianami, dzięki czemu wszystko dookoła będzie suche. Parasol uchroni nas nie tylko przed deszczem, ale również przed słońcem, które czasem może być bardzo uciążliwe.
Parasole dostępne są TU – https://www.wedkarski.com/180-parasole-namioty
3
Kuchnia wędkarska
Na biwaku również należy jeść. Nic w końcu nie ma lepszego smaku od tego domowego jedzenia, a te spożywane na świeżym powietrzu ma znacznie lepszy smak.
W ofercie naszego sklepu znajdziemy garnuszki, w których możemy przygotować różnorodne posiłki, wędkarski toster – dwustronna patelnia, której zastosowanie jest bardzo szerokie. Oprócz słynnych tostów z serem i szynką, możemy przygotować w nim różne sosy, naleśniki, kiełbaski czy pyszną jajecznicę na boczku. A jeśli przygotujemy już posiłek warto zjeść go na talerzu za pomocą sztućców. W naszym sklepie dostępny jest zestaw piknikowy, w którego skład wchodzą 2 noże, 2 widelce, 2 łyżeczki, 2 talerze, scyzoryk z otwieraczem i nawet ściereczka.
4

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*