Deeper START na dobry początek

Litewska firma Deeper słynie z nowoczesnych technologi w wędkarstwie, a na chwilę obecną jest niedoścignionym liderem w segmencie urządzeń bezprzewodowych. Te niepozorne na pierwszy rzut oka niewielkie urządzenia swoimi możliwościami potrafią wprawić w osłupienie nawet najbardziej doświadczonych wędkarzy. Doskonale znanymi urządzeniami, które zdążyły już podbić wszystkich fanów nowoczesnych technologii są echosondy z serii Pro, jednak nie każdy z wędkarzy potrzebuje aż tak zaawansowanych opcji. Zatem ogromną niespodzianką i ukłonem w stronę wędkarzy stała się najnowsza wersja urządzenia o nazwie START – jest to echosonda dedykowana dla wędkarzy łowiących z brzegu, którzy chcą spenetrować zakątki swojego łowiska.

deeper start app

 

Wygląd urządzenia przeszedł mały face lifting – zastosowana została czarno-czerwona obudowa z mocnego ABSu, która w górnej części została wykonana z przeźroczystego materiału w kolorze czerwonym. Zabieg ten nie tylko pozwala na lepszą obserwację echosondy na tafli wody – nowy Deeper wyposażony został w czujnik zmierzchu, który automatycznie aktywuje migającą diodę gdy używamy go po zmroku. START różni się nie tylko wyglądem! Jest znacznie lżejszy – jego waga wynosi zaledwie 60g, co czyni go na chwilę obecną najlżejsza bezprzewodową echosondą dostępną na rynku. Od teraz nie potrzebujesz dodatkowego wędziska, ponieważ teraz do rzucenia nowym STARTem możesz użyć zwykłej wędki. Dużym ułatwieniem, które pojawiło się w nowej wersji urządzenia jest zastosowanie magnetycznego kabla ładowania – kabel ten samodzielnie podepnie się do portu w urządzeniu i rozpocznie ładowanie. Start niezależnie od warunków da wędkarzowi zawsze jasną informację na temat struktury dna, głębokości i obecności ryb w skanowanym miejscu.

 

Co charakteryzuje Deeper Start?

 • niska waga – 60g
 • łączność z urządzeniem mobilnym za pomocą WiFi
 • zasięg urządzenia 50m
 • maksymalna głębokość skanowania 50m
 • wysoka wydajność – czas pracy ok. 6 godzin
 • szybki czas ładowania
 • stożek o kącie 40 stopni – 120 kHz
 • odświeżanie z częstotliwością 10 razy na sekundę
 • bardzo prosty i intuicyjny interfejs
 • zapis historii skanowania
 • automatyczny tryb nocny

 

31071071_1498518983590463_280563030599663616_o

37198276_1798924876854075_5576051488007913472_o

Deeper START to idealna propozycja dla wędkarzy poszukujących bezprzewodowej echosondy, która przekaże im niezbędne informacje na temat wybranej miejscówki – ukształtowanie dna i głębokość. Bardzo lekka waga urządzenia sprawia, że nie potrzebujemy specjalnego – cięższego wędziska, aby posyłać Deepera w interesujące nas miejsce. Mocny i stały zasięg WiFi gwarantuje nieprzerwane połączenie w zasięgu rzutu. Warto dodać również, że podczas tegorocznych targów EFFTEX echosonda Deeper Start zdobyła wyróżnienie w kategorii najlepsze akcesoria 2018 – fakt ten z całą pewnością potwierdza, że nowe dziecko Deepera jest niezwykle innowacyjnym produktem.

Deeper START jest oczywiście dostępny od dłuższego czasu w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie: http://www.wedkarski.com/echosondy-gps-y/16557-deeper-start-deeper.html

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*