Letni zestaw Deeper Pro+

Lato już w pełni zagościło w naszym kraju. Dla wielu z was jest to długo wyczekiwany okres urlopowy, a co za tym idzie – możliwość wyjazdu na wymarzone ryby.

Firma Deeper nie zapomniała o miłośnikach wakacyjnych zasiadek i przygotowała specjalny, letni zestaw, w skład którego wchodzą – wodoszczelny worek oraz etui na nasze smartfony.

Z pewnością dobrze pamiętacie świąteczny zestaw, w którym oprócz echosondy mieliśmy dołączony gratis w postaci 12-sto funkcyjnego multitoola marki Gerber.

Tym razem marka Deeper przygotowała coś zupełnie nowego. Zestaw składający się z echosondy Deeper Pro+ oraz wodoszczelnego worka, który uchroni nasze rzeczy przed zmoknięciem oraz bardzo przydatnego etui ochronnego na nasze smartfony.

Istotna informacja – cena letniego zestawu wynosi tyle samo, ile regularna cena kulki Pro+ czyli 999zł!


Deeper Pro+

Bez wątpienia Deeper Pro+ należy do najbardziej topowych modeli echosond bezprzewodowych dostępnych na rynku. Jako jedna z niewielu bezprzewodowych echosond posiada ona wbudowany moduł GPS, dzięki czemu możemy tworzyć mapy batymetryczne danego łowiska. Jest to bardzo wszechstronnego zastosowania urządzenie, ponieważ sprawdzi się praktycznie w każdej dziedzinie wędkowania – począwszy od wędkarstwa podlodowego, poprzez spławik i spinning, kończąc na najcięższych wędkach karpiowych i sumowych. Ta niewielkich rozmiarów kulka może zostać zarzucona nawet na odległość 100m – ponieważ umożliwia ona łączność na tym dystansie. Oprócz zarzucania można ją również przymocować za pomocą specjalnego uchwytu do łódki, łódki zdalnie sterowanej, pontonu, czy innego środka pływającego. Jak już widzicie sami wachlarz jest bardzo szeroki.

Wodoszczelny worek

Z pewnością nikt z nas nie lubi uczucia kiedy podczas deszczu nasz plecak namoknie wraz z zawartością, nie wspominając już o utopionych torbach, które niefortunnie opuściły naszą łódź. Dlatego aby zapobiec takim sytuacjom Deeper przygotował w 100% wodoszczelny, duży – 10 litrowy worek wykonany z grubego PVC. W miejscach łączeń zastosowano zgrzewy i klej. Kolejnym jego atutem jest jego niezatapialność – specjalna komora powietrzna sprawia, że unosi się on na wodzie, dzięki czemu opuszczenie łódki nie jest mu straszne.

Etui do smartfona

Kolejnym elementem, który znajduje się w zestawie jest również wodoszczelne etui na telefon. Jest ono bardzo proste w obsłudze, wystarczy je otworzyć i wsunąć nasz telefon do środka i zamknąć. Etui jest w 100% wodoszczelne – możemy więc nawet wykonywać zdjęcia pod wodną, a żadna ulewa nie jest mu straszna. Należy również pamiętać o tym, że jest ono przezroczyste i czułe na dotyk, więc możemy korzystać z telefonu bez konieczności wyciągania. Nie musimy się oczywiście bać o to, że nasz telefon się zgubi ponieważ możemy go nosić na szyi na specjalnym pasku.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*