Poznaj nowe urządzenie Deeper Chirp+

baner-deepee-chirpszerokie

 

Premiera w naszym sklepie – https://www.wedkarski.com/echosondy-gps-y/18715-echosonda-smart-sonar-chirp.html

Wraz z nadejściem nowego sezonu wędkarskiego 2019 firma Deeper prezentuje swoje najnowsze dzieło – echosondę Chirp+. Co ją wyróżnia od serii Pro? Różnic jest dużo!

  • Skanowanie metodą CHIRP
  • Częstotliwość (stożek wiązki): wąski CHIRP 675 kHz (kąt stożka 7°) / średni CHIRP 290 kHz kąt stożka 16°) szeroki CHIRP 100 kHz (kąt stożka 47°)
  • Rozpoznawanie obiektów: 1 cm Wąski Chirp / 2.4 cm średni Chirp / 2.4 cm szeroki Chirp
  • Zakres obsługiwanej głębokości: od 15cm do 100m
  • Możliwość szybkiego ładowania: 80% w 40min/ 100% w 75min
  • Czas pracy: do 4,5h z włączonym GPS/ do 6h z wyłączonym GPS
  • Temperatura pracy w zakresie: od -20 do 40 stopni Celsjusza
  • Obniżona waga: 90g
  • Kolor: Military Green

deeper-chirp-widok-smartphone-strona

Precyzyjna separacja obiektów

Dzięki separacji celu na poziomie 1 cm w echosondzie Deeper Smart Sonar CHIRP+, będziesz w stanie łatwo zlokalizować obiekt, nawet jeśli wymarzona ryba znajduje się w ławicy drobnicy, a także śledzić najmniejsze przynęty podczas wędkowania spod lodu lub w metodzie wertykalnej z łodzi.

Dokładny odczyt na największych głębokościach

Urządzenie CHIRP pozwala ograniczyć zakłócenia pochodzące z powierzchni, więc możesz oczekiwać precyzyjnych odczytów w bardzo płytkiej wodzie i zlokalizować ryby nawet w odległości 15 cm od powierzchni. Z drugiej strony będziesz w stanie rozróżnić gatunki znajdujące się przy dnie nawet na głębokości do 100 metrów.

Czym jest technologia CHIRP?

Tradycyjny sonar wysyła jednorazowy impuls o pojedynczej częstotliwości. Echosonda CHIRP (ang. Compressed High Intensity Radiated Pulse) wysyła ciągły strumień częstotliwości, od niskich do wysokich i dlatego jej odczyty są znacznie wyraźniejsze i charakteryzują się wyższą rozdzielczością w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami tego typu.

bt-0blcq

3 CZĘSTOTLIWOŚCI WIĄZKI ZWIĘKSZAJĄCE WSZECHSTRONNOŚĆ.

Szybko odkryjesz miejsca, w których znajdują się ryby, dzięki wiązkom szerokokątnym a także zlokalizujesz gatunki docelowe przez wyjątkowo gruby lód dzięki skupionej wiązce. CHIRP+ wyposażony został w 3 wiązki skanujące: wąski CHIRP 675 kHz (kąt stożka 7°) / średni CHIRP 290 kHz kąt stożka 16°) szeroki CHIRP 100 kHz (kąt stożka 47°).

deeper-chirp-wiazki

 

Bezpłatny dostęp do portalu LakeBook

Każdy sygnał z echosondy i mapa batymetryczna, którą tworzysz za pomocą Deeper CHIRP+, każdy punkt zainteresowania (znany również punktem orientacyjnym) możesz zaznaczyć za pomocą aplikacji Deeper i przechowywać wszystko w jednym miejscu dzięki platformie Deeper Lakebook™ — osobistemu dziennikowi ułatwiającemu łowienie. Dostęp do poratlu LakeBook jest całkowicie DARMOWY: maps.deepersonar.com

deeper-chirp-3

Zobacz jak klarowny jest obraz nowego Deepera Chirp+

59354420_316450429030864_6452854793604956160_n esox

Na powyższym screenie widoczna jest górka, przy której zgromadziła się drobnica, tuż pod nią widoczny jest łuk drapieżnika, na którego wystarczyło poczekać kilka rzutów.

 

Już teraz dołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników i rozpocznij nowy sezon z echosondą Deeper Chirp+: https://www.wedkarski.com/echosondy-gps-y/18715-echosonda-smart-sonar-chirp.html

 

a53mcgwg

Kupując Deeper Chirp+ nie zapomnijcie o kompatybilnych akcesoriach:

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*