Savage Gear 3D Fat Minnow – guma wszechstronna

3D Fat Minnow T-Tail to guma od firmy Savage Gear z segmentu przynęt miękkich, która jest już na naszym rynku od kilku dobrych sezonów. Fat Minnow to guma w kształcie klasycznego rippera z masywnym korpusem zakończonym sporym kopytem. Przynęta wykonana z bardzo miękkiej gumy dzięki czemu w wodzie zachowuje się bardzo naturalnie. Przyglądając się bliżej tej przynęcie w oczy rzuca się dokładność jej wykonania. Wysoka dbałość o detale sprawia, że wyodrębniona została struktura łuski, linia boczna, oczy czy też każda para płetw. O legendarnym Cannibalu słyszał już zapewne każdy spinningista, jednak firma Savage Gear w swojej ofercie posiada mnóstwo innych, równie skutecznych przynęt, a jedną z nich jest 3D Fat Minnow.

img_4207

Guma powstała na podstawie skanu prawdziwej ryby i jej zadaniem jest imitowanie popularnej płoci, która licznie występuje niemal we wszystkich wodach śródlądowych. Gruby mięsisty korpus oraz duże kopyto sprawia, że przynęta ta rewelacyjnie pracuje przy zastosowaniu stosunkowo niedużego obciążenia. Ponadto każdy model ma na paletce wytłoczony rozmiar oraz skrócona nazwę producenta, co znacząco ułatwia identyfikację, szczególnie początkującym wędkarzom. 3D Fat Minnow jest bardzo łatwy w „prowadzeniu” i nawet początkująca osoba jest w stanie mieć zadowalające wyniki podczas łowienia tą przynętą – nawet przy jednostajnym zwijaniu.

img_4200

img_4196

Spora gama kolorystyczna zmieniająca się na przestrzeni lat sprawia, ze jest w czym wybierać i z całą pewnością każdy znajdzie kolor dla siebie.

 

PRZYNĘTĘ 3D FAT MINNOW W RÓŻNYCH ROZMIARACH I KOLORACH ZAKUPICIE W NASZYCH SKLEPACH STACJONARNYCH ORAZ W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM -> https://www.wedkarski.com/przynety-sztuczne/12196-przyneta-lb-3d-fat-minnow-savagear.html

 

3D Fat Minnow szybko udowadnia na co go stać. Upalne lato – przełom czerwca i lipca, a wszystko wskazuje na to, że i początek września to znakomity czas żerowania okoni. Fale żerowania tych ryby są widoczne z daleka, zatem zlokalizowanie ryb i podanie im skutecznej przynęty nie wymaga dużego wysiłku. Na okonie rekomendujemy mniejsze rozmiary przynęt – optymalnym rozmiarem będzie 10,5cm. Skuteczną techniką prowadzenia tej przynęty jest opad w toni wodnej – szczególnie pod stadem drobnicy. Początek września to też początek sezonu na szczupaki – wraz ze stopniowym ochładzaniem się wody drapieżniki te coraz chętniej są skłonne do współpracy – jako, że drapieżniki te nie uchodzą za mocno wybredne dobór wielkości przynęty jak i jej kolor to kwestia „widzimisię” wędkarza. Rybą, która w naszych wodach wymaga dużo cierpliwości jest zdecydowanie sandacz. Większość zbiorników w naszym kraju jest przełowiona jeśli chodzi o sandacze, jednak przy odrobinie cierpliwości i sprytu jesteśmy w stanie łowić skutecznie ten gatunek ryb tak samo skutecznie jak inne – oczywiście przy użyciu przynęty 3D Fat Minnow. Dowodem na skuteczność tych przynęt niech będą poniższe zdjęcia, które według nas jednoznacznie mówią, że 3D Fat Minnow zasłużył sobie na miejsce w pudełkach spinningistów.img_4126 13502851_895170190592015_5122902823735751862_o 13717380_909346485841052_252526519140304257_o

Podsumowując: 3D Fat Minnow  to znakomita propozycja dla wędkarzy szukających uniwersalnej gumy. Dzięki tej przynęcie jesteśmy w stanie złowić niemal wszystkie drapieżniki zamieszkujące nasze wody śródlądowe. Przynęta o bardzo uniwersalnym zastosowaniu – stworzona do łowienia leniwych szczupaków w powolnym opadzie na lekkiej główce, sandaczowego stukania po dnie na nieco cięższej główce czy też okoniowego jigowania w tonii. Jest to guma dająca wędkarzowi nieograniczone możliwości, a szeroka gama modeli sprawia, ze każdy znajdzie coś dla siebie.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*