Nowa lokalizacja Wedkarski.com w Toruniu – Przy Skarpie 10C

sklep-1

W związku z rozwojem sklepów Wedkarski.com otwieramy nasz nowy sklep wędkarski. W Toruniu przy ulicy Przy Skarpie 10C. Gwarantujemy wszystko to z czym łączona jest marka Wedkarski.com, czyli wysoka jakość obsługi, atrakcyjne ceny i szeroka oferta najwyższej jakości produktów.

Współpracujemy z ponad 25 dystrybutorami w których ofercie znajduje się ponad 50 000 artykułów wędkarskich. Dzięki Wedkarski.com wszystkie te produkty będziesz miał w zasięgu ręki.

W przypadku, gdy znajdziesz produkt na stronie Wedkarski.com a nie jest on dostępny w naszym sklepie w Toruniu poproś obsługę o sprowadzenie go z naszego głównego magazynu. W ciągu 2 dni roboczych produkt będzie dostępny w naszym sklepie. W przypadku, gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, nie musisz go kupować. Z naszego sklepu każdy wędkarz wychodzi zadowolony.

Stałych klientów nagradzamy poprzez nasz program rabatowy, który gwarantuje wzrost rabatu wraz z Twoimi zakupami. Jeżeli posiadasz już rabat w naszym sklepie internetowym, to jest on także honorowany w sklepie stacjonarnym.

sklep-4


Dane kontaktowe

ul. Przy Skarpie 10c
87-100 Toruń
Tel. 56 640 00 55
torun@wedkarski.com
Pn – Pt: 10:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 15:00

sklep-2 sklep-1 sklep-3

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*