Zimowy zestaw Deeper Chrip

zimowy-zestaw-deeper-chrip-1

Podobnie jak w ciągu kilku ostatnich lat również i w tym roku marka Deeper wprowadziła do swojej oferty specjalny i wyjątkowy zestaw świąteczny. Tegoroczna edycja bardzo się wyróżnia, a to dlatego, że zestaw sprzedawany jest z najnowszą echosondą Chrip!

Firma Deeper nie zapomniała o fanatykach wędkowania w zimniejszych porach roku i przygotowała dla nich bardzo ciekawy zestaw, który dostępny jest w regularnej cenie samej echosondy czyli 1399zł.

W skład zestawu wchodzi oczywiście najwyższy model echosondy czyli Chrip oraz prezenty o wartości aż 259zł! Co oprócz echosondy znajdziemy w zestawie:

  • Unikalną osłonę do nocnego wędkowania w kolorze Yellow Green – jest ona lepiej widoczna z odległości, kiedy panuje ciemność. Współpracuje również z aplikacją Fish Deeper App, gdzie po włączeniu trybu nocnego w aplikacji przez przejrzystą osłonę zacznie migać jasne światło LED.
    zimowy-zestaw-deeper-chrip-3
  • Termos o pojemności 500ml – jest to bardzo poręczny, niewielki termos na który zawsze powinniśmy znaleźć miejsce w naszym plecaku, czy to torbie. Jego warstwy zewnętrzna i wewnętrzna stworzone są ze stali nierdzewnej, zakrętka zaś może służyć jako kubek. Całość została pokryta czarną, antypoślizgową powłoką – gwarantuje to, że termos po prostu nie wysunie się nam z rąk.
    zimowy-zestaw-deeper-chrip-4
  • Lekki i oddychający komin na szyję – miękki i elastyczny w dotyku komin to bardzo istotny element naszego wyposażenia podczas mrozów. Jest on wykonany z elastycznej, wchłaniającej wilgoć tkaniny, a jego rozmiar jest uniwersalny. Ma on wiele zastosowań – jako ocieplacz szyi, osłona głowy i pół-kominiarka. Utrzymuje ciepło w czasie niesprzyjającej pogody chroniąc naszą twarz i szyję przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.
    zimowy-zestaw-deeper-chrip-5

Deeper Chrip

Jest to pierwsza i jedyna na świecie zarzucana echosonda z wbudowanym GPS’em i łącznością Wi-Fi a przede wszystkim wykorzystującą technologię CHRIP. Co to takiego jest? Tradycyjny sonar wysyła jednorazowy impuls o pojedynczej częstotliwości, kiedy CHRIP wysyła ciągły strumień częstotliwości – dlatego jej odczyty są znacznie wyraźniejsze. Jest to idealne rozwiązanie do namierzania ryb drapieżnych, określania ławic ryb, wędkowania na bardzo dużych głębokościach – nawet na 100 metrach, rozpoznawaniu dna i wielu innych czynności.

zimowy-zestaw-deeper-chrip-2

Jest to echosonda bezprzewodowa więc należy ją ładować – wielkim atutem echosondy jest bardzo szybkie ładowanie. 80% naładowania uzyskamy w 45minut, natomiast 100% w75 minut. Możemy naładować ją wszędzie, w aucie, z powerbanka czy też standardowo poprzez ładowarkę podłączoną do gniazdka.

Cena zestawu zawierającego 3 prezenty jest taka sama jak regularna cena echosondy, czyli 1399zł.

zimowy-zestaw-deeper-chrip-6

zimowy-zestaw-deeper-chrip-7

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*